Trwa wczytywanie danych.
Proszę czekać.

Szwaczka/Krawcowa

Zabrze
15.02.2017/2
HR Work Polska Sp. z o.o.
HR Work Polska (nr certyfikatu 12274)-to polska Agencja Pracy Tymczasowej. Nasz zespół to grupa młodych, kompetentnych oraz niezawodnie działających osób. Doświadczenie, pasja, dokładność i elastyczność to nasze największe atuty. Dla naszego Klienta poszukujemy zleceniobiorców/pracowników na stanowisko: Szwaczka/Krawcowa.

Zakres zadań

• Zszywanie elementów odzieży
• Szycie na maszynie przemysłowej stębnówka lub overlok
• Znajomość technologii szycia
• Szycie kieszeni, wszywanie zamków
• Dbałość o utrzymanie maksymalnej jakości wykonywanych prac
• Dbałość o stan narzędzi i urządzeń
• Przestrzeganie wszystkich standardów, które istnieją w firmie

Wymagania

• Wysoki poziom zaangażowania podczas wykonywania swoich obowiązków
• Sumienność i dokładność
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność w systemie 2-zmianowym

Oferujemy

• Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7.00-15.00
• Stabilne zatrudnienie
• Przyjazną atmosferę
Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę HR WORK POLSKA Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 290 - pokaż numer telefonu - o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm"

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV poprzez aplikację.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

aplikuję

Jak nas znaleźć

Masz do nas jakieś pytania? Chcesz nawiązać współpracę lub po prostu dowiedzieć się w jaki sposób możemy wesprzeć Twój biznes? Jesteś zainteresowanym ofertą pracy, na którą prowadzimy obecnie rekrutację? Zachęcamy do kontaktu.

Agencja Pracy Tymczasowej
HR WORK POLSKA Sp. z o.o
40-123 Katowice
ul. Czerwińskiego 6
NIP: 949-219-66-33

email: hrwork@hrwork.pl
Tel. /fax. 32 782 61 57

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się o tym jako pierwszy.