Dla klientów

Jesteśmy zgranym zespołem młodych, kompetentnych i dynamicznych osób. Działamy szybko i skutecznie. Potrafimy dostosowywać się do różnorodnych i zmieniających się w czasie potrzeb. Wiemy, że każde przedsiębiorstwo jest inne. Rozumiemy zarówno pracodawców, jak i pracowników, potrafimy też pogodzić ich interesy z korzyścią dla obu stron. Wyznaczamy sobie cele, osiągamy je i nigdy nie spoczywamy na laurach. Nieustannie doskonalimy swoje metody pracy i rozszerzamy zakres świadczonych usług.

Dlaczego my

Redukcja kosztów rekrutacji
Redukcja kosztów rekrutacji

Zmniejsz koszty bez obniżenia jakości. Przenieś uzyskany kapitał tam, gdzie twoja firma najbardziej tego potrzebuje.

Zwiększenie wydajności
Zwiększenie wydajności

Popraw wydajność dzięki sprawdzonym i skutecznym sposobom rekrutacji, kontroli i opieki nad pracownikami.

Przeniesienie odpowiedzialności i ryzyka
Przeniesienie odpowiedzialności i ryzyka

Przesuń część odpowiedzialności poza firmę i pozwól agencji zarządzać ryzykiem związanym z zatrudnianiem pracowników.

Usługi szyte na miarę
Usługi szyte na miarę

Korzystaj z gamy naszych usług w zakresie, który jest dla ciebie odpowiedni. Korzystaj z indywidualnej oferty przygotowanej specjalnie dla twojej firmy.

Elastyczność zatrudnienia
Elastyczność zatrudnienia

Ciesz się zewnętrzną obsługą i kontrolą pracowników bez względu na to, czy w danym momencie potrzebujesz ich kilku, czy kilkuset.

Profesjonalny partner
Profesjonalny partner

Zaufaj naszym specjalistom, dysponującym wiedzą i doświadczeniem niezbędnymi do skutecznej rekrutacji i obsługi pracowników tymczasowych, kadr i płac.

 
 
Kadry, płace, payroll
Postaw na nowoczesne rozwiązania, które pozwolą twojej firmie zaoszczędzić i skupić się na celach biznesowych. Outsourcing kadr i płac to usługa ciesząca się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców w Polsce i na świecie. Odciąż własne moce przerobowe i ciesz się dostępem do wykwalifikowanych specjalistów z zakresu kadr i płac zawsze kiedy tego potrzebujesz. Zajmiemy się za ciebie m.in. prowadzeniem całości dokumentacji pracowniczej, wypłacaniem wynagrodzeń oraz wystawianiem świadectw pracy.
 
 
Master Vendoring
Korzystaj z innowacji, by rekrutacja i praca pozostały pod kontrolą. Usługa Master Vendoringu to odpowiedź na zapotrzebowanie firm korzystających z usług wielu agencji pracy jednocześnie. Różne agencje to często różne standardy pracy, inna dokumentacja i metody zarządzania personelem. By taka sytuacja nie skończyła się niepotrzebnym chaosem potrzebny jest „główny dostawca” pracy - Master Vendor. To on w imieniu klienta zarządza współpracą ze wszystkimi agencjami, pilnując, by wszystkie zadania były dobrze zrozumiane i wykonane jak należy. Jesteśmy jedną z pierwszych agencji pracy w Polsce oferujących tę nowatorską usługę.
 
 
 
 
Outsourcing
Redukuj koszty nie tracąc na jakości i wydajności pracy. Obniż ryzyko związane z zatrudnieniem pracowników. Postaw na profesjonalizację i racjonalizację zatrudnienia w swoim przedsiębiorstwie. Korzystaj ze sprawdzonych metod i nowoczesnych narzędzi zarządzania personelem. Nie trać czasu i zasobów na rekrutację i opiekę nad szeregowymi pracownikami. Skoncentruj się na tym, co dla twojej firmy najważniejsze.
 
 
Rekrutacja
Zatrudniaj pracowników łatwiej i szybciej, korzystając z doświadczenia specjalistów. Dzięki rozległym bazom kandydatów i wykorzystywaniu stosownych narzędzi proces rekrutacji trwa krócej i daje pewność dotarcia do najlepszych osób na każde stanowisko. Współpracując z agencją pracy tymczasowej HR Work korzystasz z naszego doświadczenia w zakresie znajomości rynku pracy i ofert konkurencji. Masz pewność, że twoja oferta pracy będzie atrakcyjna, analiza nadsyłanych aplikacji pójdzie sprawnie, a rozmowy kwalifikacyjne będą profesjonalne i bezstronne.
 
 
 


Masz do nas jakieś pytania? Chcesz nawiązać współpracę lub po prostu dowiedzieć się w jaki sposób możemy wesprzeć Twój biznes? Jesteś zainteresowanym ofertą pracy, na którą prowadzimy obecnie rekrutację? Zachęcamy do kontaktu.

Agencja Pracy Tymczasowej
HR WORK POLSKA Sp. z o.o
40-123 Katowice
ul. Czerwińskiego 6
NIP: 949-219-66-33

email: hrwork@hrwork.pl
Tel. /fax. 32 782 61 57


Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się o tym jako pierwszy.HRWork © 2016 - 2021 • All Rights Reserved